Avantajdan Başka Bir Şey Değil

Kronoswiss ve Kronotex laminat parkeler yoğun bir şekilde rafine edilen materyallerin yenilikçi ürünleridir. Klasik kalitesi her bir panelde göze çarpan en iyi doğal ağaç laminat parkenin temel birleşenidir. Geleneksel parkeye kıyasla laminat, ışıl ışıl görüntüsünü uzun süre korur: Şekli ve rengi ne olursa olsun sahip olduğu gerçek ağaç görüntüsü klasik parkeden çok daha güzel , canlı ve parlaktır. Bunun yanında laminat parke daha bir çok avantajıda beraberinde getirir. Sert yapısı, taşıma ve temizleme kolaylığı, çeşitliliği ile ön plana çıkan laminat parke tek seferde çok daha fazla taşınabilir, tüketiciye alternatifler sunar. Mega Kilit geniş formatlı yer karoları geniş alanlarda daha kolay ve hızlı döşenebildiğinden çok daha ekonomiktir.

Express kilit sistem

Tutkalsız ‘Express kilit sistem ve Angel2Angel’, döşeme sistemi herkesin yapabileceği kadar basit ve güvenilirdir. Bu sistem panellere tüm kuru zeminlere uygun levhaların ve hatta bir önceki döşemenin üzerine uygulama imkanı sunar. Gerektiğinde taşınabilir, herhangi bir zarar görmeden döşenip tekrar kullanılabilir.

Her Ürünümüz Özel Üretim

Ürünlerimizi seçerek kazandınız. Yaptığınız seçim size, kalite ve konforu, ihtiyaca uygun her dizaynı, taşıma kolaylığını, dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü ve ekonomiyi getirdi. Şimdi hayatın en iyi anlarını yaşamanın keyfine varın.